+380637373788

м. Львів, вул. Кульпарківська 59 (КІНЕСКОП)

+380637373788

м. Львів, вул. Кульпарківська 59 (КІНЕСКОП)

"Все про хліб"


    2-3 грудня 2023р.
    10:00 - 18:00
    Львів
    12 учасників

Illustration

Пекар - Олег Слизінський

м.Івано-Франківськ

Програма майстер-класу:

1. Багет французький (В основу його замісу покладений дріжджовий метод та використання холодної ферментації, в результаті отримуємо продукт з хрусткою скоринкою та ніжним м’якушем)
2. Багет з кунжутом на заквасці (Триваліший процес ферментації, та ж хрустка скоринка, а м’якуш має легку тягучість притаманну випічці на заквасці)
3. Чіабата з маслинами та прованськими травами(Використовується базове тісто багета французького з додаванням маслин та прованських трав, вистоювання на тканині куше, ідеально підходить для сендвічів та брускет)
4. Хліб цільнозерновий із чорнозерної пшениці (Використовуємо пшеничний стартер та цільнозернову опару 100% вологості, масова частка борошна чорнозерної пшениці 30%. Тривалий підхід тіста з обминками та холодна ферментація 15-18 годин)
5. Тартін із томатами та льоном (Пшеничний базове,пшеничне 100% вологості, від замісу до випікання 24 год, а томати та льон дають дуже смачну італійську нотку цьому подовому хлібу)
6. Хліб житній гречаний (Ще один дуже корисний вид хліба, 100% житнє борошно. Використаємо пшеничний стартер для житньої опари. Щільний м’якуш із насиченим гречаним смаком)
7. Хліб пшеничний (Застосуємо гібридний спосіб ведення тіста, який дозволить отримати нам простий та водночас смачний хліб. Цей хліб буде базою для створення нових видів)
8. Хліб тостовий бріош(Класичний вид хліба для сніданків, має легкий вершковий присмакта, дуже ніжну але водночас щільну структуру, яка ідеально підходить для сендвічів та мелтів)
Практична програма включатиме в себе 3 техніки ведення тіста:- Закваска- Закваска + малий % дріжджів- Дріжджовий метод

Організаційні моменти:

Який формат навчання?- Формат навчання – демонстраційно-практичний, тобто кондитер важливі процеси виконує сам, до всіх інших процесів долучає учасників.
Що входить у вартість навчання?- навчання на комфортній студії;- рецептурний зошит, який ви отримуєте на початку майстер-класу та його електронну версію;- вайбер група під час та після майстер-класу з підтримкою від кондитера;- фартух для роботи на студії під час майстер-класу;- кавоперерви та обід;- сертифікат про участь у майстер-класі;- дегустаційну коробочку з випічкою.
Що з собою потрібно мати на майстер-клас?- хороший настій та бажання навчатись, це дуже важливо!- змінне взуття;- все інше, що потрібно для навчання ми надаємо!
Чи потрібно записуватись завчасно на майстер-клас?- так, оскільки ми збираємо певну кількість учасників і закриваємо набір;- для підтвердження участі здійснюється аванс, решта у день навчання.
Чи можу я придбати майстер-клас не для себе?- так, купівлю майстер-класу для іншої особи ми оформляємо у вигляді подарункового сертифікату.

Як записатись на майстер-клас та отримати додаткову інформацію?

Натисніть кнопку ЗАЛИШИТИ ДАНІ для отримання інформації про вартість курсу та наявність вільних місць.

Дякуємо!

Ваша заявка прийнята

Can't send form.

Please try again later.