+380637373788

м. Львів, вул. Кульпарківська 59 (КІНЕСКОП)

+380637373788

м. Львів, вул. Кульпарківська 59 (КІНЕСКОП)

"Стейки та інші страви"


    21 травня 2024 р.
    18:00 - 21:00
    Львів
    12 учасників

Illustration

Шеф - Дмитро Козир

м.Львів

Програма майстер-класу:

1. Стейки: Т-бон, Рібай, НьюЙорк, ПеперСтейк- види стейків, стейки з вирізки, як обрати та витримувати, види просмажок
2. Біф ВеллінгтонПриготування яловичої вирізки, покритої паштетом та грибною пастою дюксель, яку потім загортають у листкове тісто та випікають. 
3. Каре з телятини з карамелізованою вишнею
4. БіфстрогановМ'ясна страва із дрібно нарізаних шматочків яловичини, залитих гарячою сметанною підливою. Рідкісніші варіанти написання назви «беф-стро́ганов», «беф а ля Стро́ганов», «м'я́со по-стро́ганівськи».
5. Медальйони з винним соусом
6. Теляча вирізка «Мадера»
7. Соуси до стейків: вишневий, винний, вершково-коньячний

Організаційні моменти:

Який формат навчання?- Формат навчання – демонстраційно-практичний, тобто кухар важливі процеси виконує сам, до всіх інших процесів долучає учасників.
Що входить у вартість навчання?- навчання на комфортній студії;- рецептурний зошит, який ви отримуєте на початку майстер-класу та його електронну версію;- вайбер група під час та після майстер-класу з підтримкою від кухаря;- фартух для роботи на студії під час майстер-класу;- сертифікат про участь у майстер-класі;
Що з собою потрібно мати на майстер-клас?- хороший настрій та бажання навчатись, це дуже важливо!- змінне взуття;- все інше, що потрібно для навчання ми надаємо!
Чи потрібно записуватись завчасно на майстер-клас?- так, оскільки ми збираємо певну кількість учасників і закриваємо набір;- для підтвердження участі здійснюється аванс, решта у день навчання.
Чи можу я придбати майстер-клас не для себе?- так, купівлю майстер-класу для іншої особи ми оформляємо у вигляді подарункового сертифікату.

Як записатись на майстер-клас та отримати додаткову інформацію?

Натисніть кнопку ЗАЛИШИТИ ДАНІ для отримання інформації про вартість курсу та наявність вільних місць.

Дякуємо!

Ваша заявка прийнята

Can't send form.

Please try again later.