+380637373788

м. Львів, вул. Кульпарківська 59 (КІНЕСКОП)

+380637373788

м. Львів, вул. Кульпарківська 59 (КІНЕСКОП)

"Безлактозна та безглютенова випічка"


    19 листопада 2023р.
    10:00 - 18:00
    Львів
    12 учасників

Illustration

Кондитер - Оксана Таран

м.Львів

Програма майстер-класу:

1. Кіш без глютена з лососем ,броколі, спаржа, чері, брі, пармезан2. Тарт безглютеновий та безлактозний "Курка гриби"3. Французький цибулевий пиріг з брі4. Тарт солодкий з лимоним курдом, мегдалевим франжепаном з сезоними фруктами5. ПП десерт в стакані кокосовий мус з сезоними ягодами та фруктами, а другий буде сюрприз для вас6. Дріжжнове тісто бріош з творогом та родзинками7. Чизкейк з авокадо веган
Ще 3 вида цукерок у подарунок. Без цукру.

Організаційні моменти:

Який формат навчання?- Формат навчання – демонстраційно-практичний, тобто кондитер важливі процеси виконує сам, до всіх інших процесів долучає учасників.
Що входить у вартість навчання?- навчання на комфортній студії;- рецептурний зошит, який ви отримуєте на початку майстер-класу та його електронну версію;- вайбер група під час та після майстер-класу з підтримкою від кондитера;- фартух для роботи на студії під час майстер-класу;- кавоперерви та обід;- сертифікат про участь у майстер-класі;- дегустаційну коробочку з випічкою.
Що з собою потрібно мати на майстер-клас?- хороший настій та бажання навчатись, це дуже важливо!- змінне взуття;- все інше, що потрібно для навчання ми надаємо!
Чи потрібно записуватись завчасно на майстер-клас?- так, оскільки ми збираємо певну кількість учасників і закриваємо набір;- для підтвердження участі здійснюється аванс, решта у день навчання.
Чи можу я придбати майстер-клас не для себе?- так, купівлю майстер-класу для іншої особи ми оформляємо у вигляді подарункового сертифікату.

Як записатись на майстер-клас та отримати додаткову інформацію?

Натисніть кнопку ЗАЛИШИТИ ДАНІ для отримання інформації про вартість курсу та наявність вільних місць.

Дякуємо!

Ваша заявка прийнята

Can't send form.

Please try again later.