+380637373788

м. Львів, вул. Кульпарківська 59 (КІНЕСКОП)

+380637373788

м. Львів, вул. Кульпарківська 59 (КІНЕСКОП)

"Страви з птиці"


    10 квітня 2024р
    15:00 - 20:30
    Львів
    12 учасників

Illustration

Шеф - Ігор Бакун

м. Львів

Програма майстер-класу:

1. Курячий рулет2. Куряче філе на пару в конвертику з масляним соусом3. Фарширована качка з апельсиновим соусом4. Філе в азійському соусі з рисовою локшиною5. Мітболи з індички в томатному соусі6. Фарширована куряча ніжка з кускусом7. Перепілка з картоплею в мундирі8. Паштет з курячими серцями9. Домашня вечеря за 10 хв10. Печінка у винному соусі11.Страва на компанію бафало бірмікс

Організаційні моменти:

Який формат навчання?- Формат навчання – практичний, тобто кухар важливі процеси виконує сам, до всіх інших процесів долучає учасників.
Що входить у вартість навчання?- навчання на комфортній кондитерській студії;- рецептурний зошит, який ви отримуєте на початку майстер-класу та його електронну версію;- вайбер група під час та після майстер-класу з підтримкою від шефа;- фартух для роботи на студії під час майстер-класу;- сертифікат про участь у майстер-класі;

Що з собою потрібно мати на майстер-клас?- хороший настрій та бажання навчатись, це дуже важливо!- змінне взуття;- все інше, що потрібно для навчання ми надаємо!
Чи потрібно записуватись завчасно на майстер-клас?- так, оскільки ми збираємо певну кількість учасників і закриваємо набір;- для підтвердження участі здійснюється аванс, решта у день навчання.
Чи можу я придбати майстер-клас не для себе?- так, купівлю майстер-класу для іншої особи ми оформляємо у вигляді подарункового сертифікату.

Як записатись на майстер-клас та отримати додаткову інформацію?

Натисніть кнопку ЗАЛИШИТИ ДАНІ для отримання інформації про вартість курсу та наявність вільних місць.

Дякуємо за заявку!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.