+380637373788

м. Львів, вул. Кульпарківська 59 (КІНЕСКОП)

+380637373788

м. Львів, вул. Кульпарківська 59 (КІНЕСКОП)

"Домашня пекарня"


    28 вересня 2023 р.
    10:00 - 18:00
    Львів
    12 учасників

Illustration

Пекар - Дмитро Бігас

м.Львів

Програма майстер-класу:

1. Сінабон класика цукор та кориця 2. Сінабон з полуничним кремом 
Сінабон — це булочки, які вважаються найвідомішою випічкою у світі.Історія бере початок з 1985 року у сім'ї з Сієтлу (США). Батько Річ і син Грег Комени вирішили придумати унікальний рецепт здобної булочки, яка стане найкращою у світі.
3. Ватрушка з камамбером та зеленю Ватру́шка, ба́ник — кругла, плеската, відкрита булочка з дріжджового тіста із заглибленням заповненим різноманітною начинкою: з домашнього сиру, картоплі, варення, мармеладу. За одною з версій, назва пиріжка споріднене зі словом «ватра»
4. Булочка з тушкованими яблуками 5. Завиванець з маком та вишнею 
6. Круасан з патісєром Круаса́н — традиційний для французької та австрійської кухонь невеликий хлібо-булочний кондитерський виріб із листкового тіста у формі півмісяця з начинкою або без.
7. Равлик з родзинками та патісєром

Організаційні моменти:

Який формат навчання?- Формат навчання – демонстраційно-практичний, тобто кондитер важливі процеси виконує сам, до всіх інших процесів долучає учасників.
Що входить у вартість навчання?- навчання на комфортній кондитерській студії;- рецептурний зошит, який ви отримуєте на початку майстер-класу та його електронну версію;- вайбер група під час та після майстер-класу з підтримкою від кондитера;- фартух для роботи на студії під час майстер-класу;- кавоперерви та обід;- сертифікат про участь у майстер-класі;- дегустаційну коробочку з випічкою чи солодощами.
Що з собою потрібно мати на майстер-клас?- хороший настій та бажання навчатись, це дуже важливо!- змінне взуття;- все інше, що потрібно для навчання ми надаємо!
Чи потрібно записуватись завчасно на майстер-клас?- так, оскільки ми збираємо певну кількість учасників і закриваємо набір;- для підтвердження участі здійснюється аванс, решта у день навчання.
Чи можу я придбати майстер-клас не для себе?- так, купівлю майстер-класу для іншої особи ми оформляємо у вигляді подарункового сертифікату.

Як записатись на майстер-клас та отримати додаткову інформацію?

Натисніть кнопку ЗАЛИШИТИ ДАНІ для отримання інформації про вартість курсу та наявність вільних місць.

Дякуємо!

Ваша заявка прийнята

Can't send form.

Please try again later.