+380637373788

м. Львів, вул. Кульпарківська 59 (КІНЕСКОП)

+380637373788

м. Львів, вул. Кульпарківська 59 (КІНЕСКОП)

"Віденська випічка"


    13 травня 2024р.
    10:00 - 18:00
    Львів
    12 учасників

Illustration

Шеф-кондитер - Наталія Савицька

м.Львів

Програма майстер-класу:

1. Куб круасан манго карамель2. Кравлик шоколад фундук3. Круасан маковий з вишнею 4. Круасан з моцарелою , форелю та соусом песто5. Круасан з прошутто, рукола та чері6. Слойка з шпинатом
Майстер-клас передбаає обговорення:- як правильно працювати з різними видами тіста- про терміни, правила зберігання та транспортування продукції- як правильно прораховувати собіватрість та націнку продукції 
Приготуєте всі вироби від замісу до випікання. Навчитеся готувати:- дріжджово-листкове тісто- листкове прісне тісто- начинки- креми- карамель

Організаційні моменти:

Який формат навчання?- Формат навчання – демонстраційно-практичний, тобто пекар важливі процеси виконує сам, до всіх інших процесів долучає учасників.
Що входить у вартість навчання?- навчання на комфортній кондитерській студії;- рецептурний зошит, який ви отримуєте на початку майстер-класу та його електронну версію;- вайбер група під час та після майстер-класу з підтримкою від кондитера;- фартух для роботи на студії під час майстер-класу;- кавоперерви та обід;- сертифікат про участь у майстер-класі;- дегустаційну коробочку з випічкою чи солодощами.
Що з собою потрібно мати на майстер-клас?- хороший настрій та бажання навчатись, це дуже важливо!- змінне взуття;- все інше, що потрібно для навчання ми надаємо!
Чи потрібно записуватись завчасно на майстер-клас?- так, оскільки ми збираємо певну кількість учасників і закриваємо набір;- для підтвердження участі здійснюється аванс, решта у день навчання.
Чи можу я придбати майстер-клас не для себе?- так, купівлю майстер-класу для іншої особи ми оформляємо у вигляді подарункового сертифікату.

Як записатись на майстер-клас та отримати додаткову інформацію?

Натисніть кнопку ЗАЛИШИТИ ДАНІ для отримання інформації про вартість курсу та наявність вільних місць.

Дякуємо!

Ваша заявка прийнята

Can't send form.

Please try again later.