+380637373788

м. Львів, вул. Кульпарківська 59 (КІНЕСКОП)

+380637373788

м. Львів, вул. Кульпарківська 59 (КІНЕСКОП)

"Бенкетні страви"


    27 березня 2024р
    16:00 - 19:00
    Львів
    12 учасників

Illustration

Шеф-кухар - Назар Чорний

м.Львів

Програма майстер-класу:

1. Салат з шовдарем, полуницею, конопляною олією, соусом з копченого заварного крему2. Рулетики з курячого паштету з мусом з буряку, вишні та обліпихи3. Качина ніжка конфі з диким рисом і білими грибами4. Свинна рулька, темна пивна глазур, бігас5. Ростбіф з соусом жу, пюре з зеленого горошку, спаржа

Організаційні моменти:

Який формат навчання?- Формат навчання – практичний, тобто кухар важливі процеси виконує сам, до всіх інших процесів долучає учасників.
Що входить у вартість навчання?- навчання на комфортній студії;- рецептурний зошит, який ви отримуєте на початку майстер-класу та його електронну версію;- вайбер група під час та після майстер-класу;- фартух для роботи на студії під час майстер-класу;- сертифікат про участь у майстер-класі;

Що з собою потрібно мати на майстер-клас?- хороший настрій та бажання навчатись, це дуже важливо!- змінне взуття;- все інше, що потрібно для навчання ми надаємо!
Чи потрібно записуватись завчасно на майстер-клас?- так, оскільки ми збираємо певну кількість учасників і закриваємо набір;- для підтвердження участі здійснюється аванс, решта у день навчання.
Чи можу я придбати майстер-клас не для себе?- так, купівлю майстер-класу для іншої особи ми оформляємо у вигляді подарункового сертифікату.

Як записатись на майстер-клас та отримати додаткову інформацію?

Натисніть кнопку ЗАЛИШИТИ ДАНІ для отримання інформації про вартість курсу та наявність вільних місць.

Дякуємо!

Ваша заявка прийнята

Can't send form.

Please try again later.